Reklama

EKIOSK (EKS): Informacja o transakcjach osób mających dostęp do informacji poufnych - raport 4

Raport bieżący nr 4/2012
Podstawa prawna:

Art. 160 ust 4 Ustawy o obrocie - informacja o transakcjach osób mających dostęp do informacji poufnych

Na podstawie uzyskanego przez Spółkę zawiadomienia sporządzonego zgodnie z art. 160 ust. 2 pkt 4a ustawy o obrocie instrumentami finansowymi, otrzymanego w dniu 26 marca 2012 r. od Przewodniczącego Rady Nadzorczej e-Kiosk S.A., Zarząd e-Kiosk S.A. z siedzibą we Wrocławiu informuje, iż powziął informację o nabyciu akcji Emitenta przez Presspublica sp. z o.o. - podmiot, z którym ww. Przewodniczący Rady Nadzorczej jest osobą blisko związaną w rozumieniu art. 160 ust. 2 pkt 4a.

Reklama

Z przekazanej informacji wynika, że Presspublica sp. z o.o. w dniu 23 marca 2012 roku dokonała nabycia 732.103 akcji Emitenta. Transakcji dokonano w wyniku transakcji pakietowej na rynku New Connect organizowanym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.

Osoba zobowiązana do przekazania informacji nie wyraziła zgody na publikowanie danych osobowych.

Osoby reprezentujące spółkę:

Agnieszka Gajzler - Prezes Zarządu

Artur Łopuszko - Członek Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »