Reklama

NEMEX (NMX): Informacja o transakcjach osoby mającej dostęp do informacji poufnych - raport 5

Raport bieżący nr 5/2011
Podstawa prawna:

Art. 160 ust 4 Ustawy o obrocie - informacja o transakcjach osób mających dostęp do informacji poufnych

Zarząd spółki Nemex S.A. z siedzibą w Warszawie ("Emitent", "Spółka") informuje, iż w dniu dzisiejszym (tj. 10 października 2011 roku) do Emitenta wpłynęło zawiadomienie od pana Grzegorza Pilicha - Prezesa Zarządu Spółki - zawierające informacje o zawartych przez niego transakcjach na akcjach Emitenta.

Zgodnie z tymi informacjami pan Grzegorz Pilich

w dniach 15 czerwca - 5 października 2011 roku sprzedał łącznie 99 422 akcji po średniej cenie 0,2442 złotych za jedną akcję. Ponadto w dniu 6 października 2011 roku nabył 300 000 akcji po średniej cenie 0,17 złotych za jedną akcję. W efekcie końcowym stan posiadania akcji Emitenta przez pana Grzegorza Pilicha wzrósł o 200 578 akcji.
Grzegorz Pilich - Prezes Zarzdu

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »