Reklama

CANNABIS (CBD): Informacja o transakcjach wykonywanych przez osoby pełniące obowiązki zarządcze. - raport 28

Raport bieżący nr 28/2017

Podstawa Prawna: Art. 19 ust. 3 MAR - informacja o transakcjach wykonywanych przez osoby pełniące obowiązki zarządcze.
Zarząd Blue Ocean Media S.A. ("Emitent", "Spółka") z siedzibą w Warszawie informuje, iż na podstawie zawiadomienia, sporządzonego, zgodnie z art. 19 ust. 1 Rozporządzenia Wykonawczego Komisji (UE) nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 roku, przez EBC Solicitors S.A., tj. podmiotu blisko związanego z panem Adamem Osińskim członkiem Rady Nadzorczej Emitenta, który posiada stały dostęp do informacji poufnych, Spółka powzięła informację o zbyciu 3.779 akcji Emitenta przez EBC Solicitors S.A., w której Adam Osiński jest Prezesem Zarządu.

Reklama

Z przekazanych informacji wynika, iż EBC Solicitors S.A. w dniu 15 lutego 2017 roku zbyła 3.779 akcji Emitenta, za cenę ważoną wolumenem 0,98 PLN. Transakcja została zawarta na rynku akcji NewConnect.

Emitent w załączeniu umieszcza zawiadomienia, o których mowa powyżej.

Osoba reprezentująca Spółkę:

Magdalena Grzybowska - prezes zarządu


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis

Załączniki

Archiwum.zip
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »