Reklama

ASSETUS (ASS): Informacja o uchyleniu przez Sąd Okręgowy w Łodzi Postanowienia Sądu Rejonowego w Łodzi o umorzeniu postępowania restrukturyzacyjnego spółki Moderndach sp. z o.o. w restrukturyzacji. - raport 7

Raport bieżący nr 7/2019

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd spółki Assetus S.A. ( dalej : Emitent ) informuje , że otrzymał informację o wydaniu przez Sąd Okręgowy w Łodzi Wydział Gospodarczy Odwoławczy , na skutek zażalenia złożonego m/in. przez Emitenta ( Raport Bieżący ESPI nr 5/2019 z dnia 06.03.2019r.), Postanowienia w dniu 4 września 2019r. o uchyleniu zaskarżonego Postanowienia Sądu Rejonowego dla Łodzi – Sródmieścia o umorzeniu postępowania restrukturyzacyjnego spółki Moderndach sp. z o.o. w restrukturyzacji , o którym Emitent informował w swoim Raporcie Bieżącym ESPI nr 4/2019 z dnia 18.02.2019r. i przekazaniu sprawy do ponownego rozpoznania Sądowi Rejonowemu dla Łodzi – Śródmieścia w Łodzi.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2019-10-28Piotr WiaderekPrezes Zarządu

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »