Reklama

PROJPRZEM (PJP): Informacja o utracie uprzywilejowania akcji emitenta - raport 19

Raport bieżący nr 19/2017

Podstawa Prawna:
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Zarząd PROJPRZEM S.A. z siedzibą w Bydgoszczy (dalej "Spółka") informuje, iż w dniu dzisiejszym otrzymał informację od czterech akcjonariuszy posiadających łącznie 356.375 akcji imiennych uprzywilejowanych o sprzedaży tych akcji na rzecz podmiotu trzeciego, który nie posiada akcji imiennych uprzywilejowanych. W związku z powyższym zgodnie z §3 ust. 3 Statutu Spółki uprzywilejowanie wyżej wymienionych akcji wygasa. Uprzywilejowanie akcji polegało na tym, że na jedną akcję przypadały w głosowaniu na Walnym Zgromadzeniu Spółki cztery głosy.

Reklama

Wyżej wymienione akcje imienne uprzywilejowane były jedynymi tego rodzaju akcjami w Spółce. Wobec powyższego wraz z utratą w/w akcji uprzywilejowania w Spółce istnieją w chwili obecnej jedynie akcje zwykłe na okaziciela oraz imienne bez jakiegokolwiek uprzywilejowania.

Jednocześnie Spółka informuje, że w związku z powyższą transakcją wysokość kapitału zakładowego nie uległa zmianie, natomiast zmianie uległa ilość głosów na Walnym Zgromadzeniu, która w chwili obecnej wynosi 5.982.716 głosów, co odpowiada ilości akcji w Spółce.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2017-06-23Piotr SzczeblewskiPrezes Zarządu
2017-06-23Dariusz SzczechowskiWiceprezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »