Reklama

STAPORKOW (ZUK): Informacja o wartości obrotów z Hunnebeck GmbH - raport 14

Raport bieżący nr 14/2016

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 2/2016 Zarząd spółki Zakłady Urządzeń Kotłowych "Stąporków" S.A. (Spółka, Emitent) informuje, że w związku z otrzymaniem potwierdzenia przyjęcia do realizacji kolejnego zamówienia złożonego przez Hunnebeck GmbH (Hunnebeck) łączna wartość obrotów pomiędzy Spółką a Hunnebeck w okresie od dnia 21 stycznia 2016 r. do dnia 1 sierpnia 2016 r. wyniosła ok. 0,735 mln EUR co stanowi równowartość ok. 3,213 mln PLN. Na ww. wartość składają się zamówienia dotyczące dostaw na rzecz Hunnebeck w szczególności elementów szalowań i płyt szalunkowych.

Reklama

Zamówieniem o największej wartości przyjętym do realizacji w ww. okresie było zamówienie z dnia 2 lutego 2016 r. o wartości ok. 0,158 mln EUR co odpowiada równowartości ok 0,692 mln PLN (Zamówienie). Przedmiot Zamówienia obejmował dostawę na rzecz Hunnebeck płyt szalunkowych.

Zamówienie zostało zrealizowane w marcu 2016 r. Zamówienie nie zawierało postanowień dotyczących kar umownych a pozostałe warunki Zamówienia nie odbiegały od warunków standardowych dla tego typu zleceń.

Emitent uznaje wartość obrotów z Hunnebeck za istotną z uwagi na ich łączną wartość, która przekracza przyjęte przez Spółkę kryterium istotności dla tego typu transakcji.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2016-08-01Grzegorz PasturczakPrezes Zarządu
2016-08-01Dariusz CieślikCzłonek Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »