Reklama

MANYDEV (MAN): Informacja o wniesieniu powództwa o stwierdzenie nieważności ewentualnie uchylenie Uchwał Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki. - raport 97

Raport bieżący nr 97/2015

Podstawa Prawna:
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Zarząd Platynowe Inwestycje S.A. w Warszawie informuje, że w dniu 17.11.2015r. Spółka otrzymała z Sądu Okręgowego w Warszawie XX Wydział Gospodarczy odpis pozwu o uchylenie ewentualnie stwierdzenie nieważności uchwały nr 16 Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia z dnia 26.05.2015r. w sprawie wyrażenia zgody na wniesienie, jako wkład niepieniężny oraz zbycie przedsiębiorstwa Spółki do spółki A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz uchwały nr 17 Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia z dnia 26.05.2015r. w sprawie wyrażenia zgody na zbycie udziałów w Spółce A.Drągowski sp. z o.o. lub zrzeczenie się przez Spółkę prawa domagania zwrotu aportu. Pozew opatrzony jest datą 24.06.2015r.

Reklama

Zarząd stoi na stanowisku, że powództwo akcjonariusza jest bezpodstawne. Emitent zamierza podjąć działania mające na celu obronę stanowiska Spółki przed sądem oraz doprowadzenie do oddalenia przez Sąd powództwa wniesionego przez akcjonariusza kwestionującego wyżej wymienione uchwały.

Treść uchwał Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki z dnia 26.05.2015r. została przez Emitenta podana do publicznej wiadomości raportem bieżącym nr 31/2015 z dnia 26.05.2015r. korygowanego w dniu 27.05.2015r.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2015-11-17Mateusz KierzkowskiPrezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »