Reklama

BEDZIN (BDZ): Informacja o wyborze przez Radę Nadzorczą podmiotu uprawnionego do badania sprawozdań finansowych za rok 2012, z którym ma zostać zawarta umowa o dokonanie badania i przeglądu sprawozdań finansowych za rok 2012. - raport 4

Raport bieżący nr 4/2012
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Zarząd Elektrociepłowni "Będzin" S.A. podaje do wiadomości, że Rada Nadzorcza uchwałą 2/VII/2012 z dnia 9 lutego 2012 r. zgodnie ze Statutem Spółki § 17 ust.2 pkt. 11 dokonała wyboru firmy PricewaterhouseCoopers

Sp. z o.o. do przeprowadzenia badania i przeglądu sprawozdań finansowych Spółki za rok 2012.

PricewaterhouseCoopers Sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Armii Ludowej 14

w 00-638 Warszawie jest firmą audytorsko-konsultingową, wpisaną na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych numer 144, oraz do rejestru przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000044655, o kapitale zakładowym 10 363 900 zł, NIP 526-021-02-28.

Reklama

Elektrociepłownia "Będzin" S.A. korzystała z usług firmy audytorskiej PricewaterhouseCoopers Sp. z o.o. w zakresie badania sprawozdań finansowych za lata 2008, 2009 i 2010.

Umowa na świadczenie usług w zakresie badania sprawozdań finansowych zostanie zawarta na okres badania sprawozdań finansowych Spółki za rok 2012.

Podstawa prawna:

RMF §5 pkt.1. 19), § 25 , §100
Sabina Apel - Członek Zarządu
Józef Kijak - Prokurent

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »