Reklama

AMPLI (APL): Informacja o zakończeniu realizacji umowy restrukturyzacyjnej zawartej przez Spółkę z PEKAO S.A., w związku z całkowitą spłatą zadłużenia z tytułu kredytu w rachunku bieżącym. - raport 8

Raport bieżący nr 8/2018

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO

GIEŁDA PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH

POLSKA AGENCJA PRASOWA.

Informacja o zakończeniu realizacji umowy restrukturyzacyjnej zawartej przez Spółkę z PEKAO S.A., w związku z całkowitą spłatą zadłużenia z tytułu kredytu w rachunku bieżącym.

AMPLI S.A. zawiadamia, że zadłużenie AMPLI S.A. wobec Banku Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna (Bank) z tytułu umowy kredytu w rachunku bieżącym, zostało w całości spłacone, o czym Zarząd Spółki dowiedział się 3.07.2018r.

Reklama

W konsekwencji Spółka zakończyła wykonywanie znaczącej umowy tj. umowy restrukturyzacyjnej zawartej pomiędzy AMPLI S.A. a Bankiem Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna (Bank) w dniu 12.08.2014r., o której to umowie Spółka informowała w Raporcie bieżącym nr 29/2014 z dnia 13.08.2014r.

Podstawa prawna:

Raport przekazywany jest na podstawie art.17 ust. 1 Rozporządzeniem Market Abuse Regulation (Rozporządzenia MAR) - informacja poufna


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2018-07-03Waldemar MaduraPrezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »