Reklama

PRIMETECH (PTH): Informacja o zamieszczeniu na stronie KOPEX S.A. oświadczenia na temat informacji niefinansowych sporządzonego przez jednostkę dominującą wyższego szczebla - raport 25

Raport bieżący nr 25/2018

Podstawa Prawna:
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Zarząd spółki KOPEX S.A. (Emitent) informuje, że Emitent zamieścił na swojej stronie internetowej, w sekcji RELACJE INWESTORSKIE, sporządzone przez jednostkę dominującą wyższego szczebla "Oświadczenie Grupy FAMUR na temat informacji niefinansowych za rok 2017”.

Oświadczenie na temat informacji niefinansowych za rok 2017 sporządzone przez jednostkę dominującą wyższego szczebla dostępne jest pod adresem:

http://www.kopex.com.pl/idm,53701,sprawozdania-na-temat-informacji-niefinansowych.html

Reklama

Podstawa prawna: § 5 pkt. 11 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 20 kwietnia 2018 r. w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa niebędącego państwem członkowskim.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2018-07-03 Beata Zawiszowska Prezes Zarządu
2018-07-03 Bartosz Bielak Wiceprezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »