Reklama

CHEMOS (CHS): Informacja o zatwierdzeniu przez Komisję Nadzoru Finansowego aneksu Nr 1 do Prospektu Emisyjnego Emitenta - raport 13

Raport bieżący nr 13/2010
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Zarząd Spółki Chemoservis-Dwory S.A. ("Emitent", "Spółka") informuje, iż w dniu 22 stycznia 2010 roku, otrzymał informację od Komisji Nadzoru Finansowego o zatwierdzeniu aneksu nr 1 do Prospektu Emisyjnego Chemoservis-Dwory S.A.

Aneks nr 1 do Prospektu Emisyjnego zostanie udostępniony do publicznej wiadomości razem z Prospektem w dniu 26 stycznia 2010 r. w wersji elektronicznej i będzie dostępny na stronach Emitenta: www.chemoservis.pl oraz Oferującego: www.wdmsa.pl.
Krzysztof Miaśkiewicz - Prezes Zarządu Dyrektor Naczelny

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »