Reklama

AITON (AIT): Informacja o zatwierdzeniu przez Radę Nadzorczą Emitenta strategii Spółki i wyrażeniu zgody na podjęcie przez Zarząd Spółki działań dotyczących świadczenia przez Spółkę usług na rzecz konsumentów. - raport 1

Raport bieżący nr 1/2020

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd Aiton Caldwell Spółka Akcyjna z siedzibą w Gdańsku [dalej: Emitent, Spółka] informuje, że w dniu 15.01.2020 r. podczas posiedzenia Rady Nadzorczej Zarząd Spółki przedstawił nową strategię dotyczącą dalszego prowadzenia przez Spółkę usług telekomunikacyjnych. Mając na uwadze przedstawioną przez Zarząd Spółki koncepcję dotyczącą prowadzonej przez Spółkę działalności gospodarczej w zakresie usług telekomunikacyjnych, Rada Nadzorcza zatwierdziła niniejszą strategię i wyraziła zgodę na podjęcie przez Zarząd Spółki działań mających na celu koncentrację na klientach biznesowych Spółki.

Reklama

Jednocześnie, z uwagi na możliwość zainteresowania przez podmioty trzecie nabyciem zespołu składników materialnych lub niematerialnych związanych ze świadczonymi przez Spółkę usługami telekomunikacyjnymi na rzecz konsumentów, Rada Nadzorcza wyraziła zgodę na podjęcie przez Zarząd Spółki działań zmierzających do zbycia tych składników lub ich ewentualnego przeniesienia przez Spółkę na rzecz podmiotu trzeciego lub wydzielenia ze Spółki tej części świadczonych usług, pozostawiając Zarządowi Spółki decyzję, co do przedmiotu i zakresu prowadzonych rozmów lub negocjacji z potencjalnymi kontrahentami.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2020-01-15Rafał PietrzakPrezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »