Reklama

HARPER (HRP): Informacja o zawarciu aneksu z Jeronimo Martins Polska S.A. o dodaniu do listy produktów będących przedmiotem Umowy sprzedaży produktu: 287412 Chusteczki DADA Everyday 3x72 szt - raport 2

Raport bieżący nr 2/2021

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd Harper Hygienics S.A. ("Spółka", "Emitent") informuje, że w dniu 2 lutego 2021 r. otrzymał oświadczenie woli Jeronimo Martins Polska S.A. z siedzibą w Kostrzynie ("Kontrahent") o zawarciu aneksu do Umowy Sprzedaży z 1 kwietnia 2004 r. ("Aneks”). Przedmiotem aneksu jest dodanie do listy produktów będących przedmiotem Umowy sprzedaży produktu: 287412 Chusteczki DADA Everyday 3x72 szt. ("Produkt”).

Reklama

W ocenie Zarządu zawarcie Aneksu z Jeronimo Martins przyczyni się do znaczącego wzrostu obrotów Emitenta w roku 2021 (o około 41 mln zł) z uwagi na oczekiwany duży wolumen zamówień z Jeronimo Martins Polska S.A., co uzasadnia przekazanie powyższej informacji w trybie art. 17 ust. 1 MAR. Treść Aneksu oraz jego warunki realizacji nie odbiegają od umów tego typu zwykle zawieranych przez Emitenta.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2021-02-03Dmitrij KostojanskijPrezes Zarządu
2021-02-03Andrzej KowalskiCzłonek Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »