Reklama

GAMEOPS (GOP): Informacja o zawarciu umowy znaczącej dotyczącej gry 112 Operator - raport 14

Raport bieżący nr 14/2020

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd spółki Games Operators S.A. z siedzibą w Warszawie ("Spółka") niniejszym informuje o podpisaniu w dniu 5 maja 2020 r. z CreativeCode Marcin Wierzchoś ("CreativeCode") umowy, której przedmiotem jest wykonanie na rzecz Spółki dodatków (DLC) do gry o nazwie 112 Operator ("Gra"):

- DLC Utilities

- DLC Water

- DLC Outbreak

Z tytułu realizacji Umowy CreativeCode uprawniona jest do wynagrodzenia w stałej kwocie oraz określonego procentu zysków ze sprzedaży DLC, tj. po odliczeniu prowizji pobieranej przez dystrybutorów gier. W związku z tym, że wynagrodzenie CreativeCode jest uzależnione od ilości sprzedanych egzemplarzy DLC, na chwilę opublikowania raportu nie jest możliwe określenie ani oszacowanie jego wysokości.

Reklama

Planowane terminy premiery DLC nie zostały jeszcze określone. Dokładne daty premiery zostaną przekazane do publicznej wiadomości za pośrednictwem raportów ESPI.

Zarząd Spółki zdecydował o publikacji powyższej informacji z uwagi na fakt, iż może mieć ona istotny wpływ na kształtowanie się sytuacji finansowej i majątkowej Spółki oraz potencjalnie istotny wpływ na wycenę instrumentów finansowych Spółki notowanych na GPW.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2020-05-05Bartłomiej GajewskiPrezes ZarząduBartłomiej Gajewski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »