Reklama

GAMEOPS (GOP): Informacja o zawarciu umowy znaczącej dotyczącej gry Cyber Ops - raport 27

Raport bieżący nr 27/2021

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd spółki Games Operators S.A. z siedzibą w Warszawie ("Spółka") niniejszym informuje o podpisaniu w dniu 6 lipca 2021 r. z Professional Publishing SPL SL. z siedzibą w Madrycie ("Wydawca") umowy, której przedmiotem jest wykonanie na rzecz Spółki portu oraz wydanie gry o nazwie Cyber Ops ("Gra") na platformy Nintendo Switch, Playstation 4, Playstation 5, Xbox One i Android ("Umowa").

Reklama

Z tytułu realizacji Umowy Wydawca uprawniony jest do określonego w Umowie procentu zysków ze sprzedaży Gry, tj. po odliczeniu prowizji pobieranej przez dystrybutorów gier. W związku z tym, że wynagrodzenie Wydawcy jest uzależnione od ilości sprzedanych egzemplarzy Gry, na chwilę opublikowania raportu nie jest możliwe określenie ani oszacowanie jego wysokości.

Zarząd Spółki zdecydował o publikacji powyższej informacji z uwagi na fakt, iż może mieć ona istotny wpływ na kształtowanie się sytuacji finansowej i majątkowej Spółki oraz potencjalnie istotny wpływ na wycenę instrumentów finansowych Spółki notowanych na GPW.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2021-07-07Bartłomiej GajewskiPrezes ZarząduBartłomiej Gajewski
2021-07-07Jakub AnaniczCzłonek ZarząduJakub Ananicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »