Reklama

GAMEOPS (GOP): Informacja o zawarciu umowy znaczącej dotyczącej gry Radio Commander - raport 34

Raport bieżący nr 34/2020

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd spółki Games Operators S.A. z siedzibą w Warszawie ("Spółka") niniejszym informuje o podpisaniu w dniu 24 sierpnia 2020 r. z Console Labs S.A. z siedzibą w Gdańsku ("Console Labs") umowy, której przedmiotem jest wykonanie na rzecz Spółki portu oraz wydanie gry o nazwie Radio Commander ("Gra") na platformy Xbox One, Playstation 4 oraz Nintendo Switch ("Umowa").

Z tytułu realizacji Umowy Console Labs uprawniona jest do określonego w Umowie procentu zysków ze sprzedaży Gry, tj. po odliczeniu prowizji pobieranej przez dystrybutorów gier. W związku z tym, że wynagrodzenie Console Labs jest uzależnione od ilości sprzedanych egzemplarzy Gry, na chwilę opublikowania raportu nie jest możliwe określenie ani oszacowanie jego wysokości.

Reklama

Zarząd Spółki zdecydował o publikacji powyższej informacji z uwagi na fakt, iż może mieć ona istotny wpływ na kształtowanie się sytuacji finansowej i majątkowej Spółki oraz potencjalnie istotny wpływ na wycenę instrumentów finansowych Spółki notowanych na GPW.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2020-08-24Bartłomiej GajewskiPrezes ZarząduBartłomiej Gajewski
2020-08-24Jakub AnaniczCzłonek ZarząduJakub Ananicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »