Reklama

CZTOREBKA (CZT): Informacja o zawiadomieniu o nabyciu akcji spółki stanowiących ponad 15% ogólnej liczby głosów w „Czerwona Torebka” S.A. - raport 15

Raport bieżący nr 15/2015

Podstawa Prawna:
Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji

I. Zarząd spółki "Czerwona Torebka” S.A. (dalej "Spółka”), informuje o otrzymaniu w dniu 8 maja 2015 roku od Enaville Investments S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej "Enaville”) zawiadomienia na podstawie art. 69 ust. 1 pkt 1, w związku z art. 69 ust. 4 ustawy z dnia 29 lipca 2005 roku o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych.

Reklama

II. Powołanym wyżej zawiadomieniem Enaville poinformował Spółkę, iż 8 maja 2015 roku, nabył od spółki Forteam Investments Limited z siedzibą Limassol, Cypr wszystkie posiadane przez tę spółkę akcje Spółki, tj. 12.138.439 akcji, stanowiących 16,18% w kapitale zakładowym i w ogólnej liczbie głosów Spółki. Enaville wyjaśnił ponadto, że spółka, od której nabyła ona akcje Spółki jest jej jedynym akcjonariuszem.

III. W zawiadomieniu skierowanym do Spółki, Enaville oświadczył, iż w okresie 12 miesięcy od daty złożenia przedmiotowego zawiadomienia nie planuje dalszego zwiększania udziału w ogólnej liczbie głosów w Spółce.

IV. W zawiadomieniu skierowanym do Spółki, Enaville poinformował, że nie posiada podmiotów zależnych, które posiadają akcje Spółki oraz, że nie zawarł umowy

z osobą trzecią, której przedmiotem jest przekazanie uprawnienia do wykonywania prawa głosu z akcji Spółki.

Podstawa prawna:

Art. 70 pkt 1 w zw. z art. 69 ust. 4 Ustawy z dnia 29 lipca 2005 roku o ofercie publicznej

i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2015-05-09Paweł CiszekPrezes Zarządu
2015-05-09Roland CzechmanowskiProkurent

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »