Reklama

POSITIVE (POS): Informacja o zbyciu akcji przez osobę zobowiązaną - raport 12

Raport bieżący nr 12/2011
Podstawa prawna:

Art. 160 ust 4 Ustawy o obrocie - informacja o transakcjach osób mających dostęp do informacji poufnych

Zarząd Positive Advisory S.A. ("Spółka") niniejszym informuje, że w dniu 15 czerwca 2011 r. otrzymał zawiadomienie w trybie art. 160 ustawy o obrocie instrumentami finansowymi od osoby zobowiązanej - członka Rady Nadzorczej spółki.

Członek Rady Nadzorczej informuje o zbyciu 22 603 akcji Spółki w trakcie sesji zwykłej w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect w dniach 20 maja 2011r. , od 23 maja 2011r. do 27 maja 2011r. oraz 30 maja 2011r. po średniej cenie 1,13 zł za jedną akcję.

Reklama

Członek Rady Nadzorczej nie wyraził zgody na publikację swoich danych osobowych.
Monika Reszka - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »