Reklama

LUBAWA (LBW): Informacja o zbyciu akcji przez Wiceprzewodniczącego Rady Nadzorczej Lubawa S.A. - raport 54

Raport bieżący nr 54/2010
Podstawa prawna:

Art. 160 ust 4 Ustawy o obrocie - informacja o transakcjach osób mających dostęp do informacji poufnych

Emitent informuje, że 25 października 2010 roku do Spółki wpłynęło zawiadomienie od Wiceprzewodniczącego Rady Nadzorczej LUBAWA S.A. Pana Marcina Kubicy o następującej treści:

Niniejszym, działając w imieniu własnym, jako Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej Lubawa S.A. z siedzibą w Grudziądzu, ul. Waryńskiego 32-36, na podstawie art. 160 ust. 1 ustawy z dnia 29.07.2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi (Dz. U. Nr 183, poz. 1538) informuję, że podczas sesji na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych w dniach od 19 lipca 2010 r. do 19 października 2010 r. zbyłem łącznie 20.000 akcji Lubawa S.A. po średniej cenie 1,07 pln.
Piotr Ostaszewski - Prezes Zarządu

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »