Reklama

WSIP (WSP): Informacja o zbyciu akcji WSiP S.A. przez Sekretarza Rady Nadzorczej Spółki - raport 12

Raport bieżący nr 12/2010
Podstawa prawna:

Reklama

Art. 160 ust 4 Ustawy o obrocie - informacja o transakcjach osób mających dostęp do informacji poufnych

Zarząd Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych Spółka Akcyjna informuje, że dnia 8 lutego 2010 roku wpłynęła do Spółki informacja od Pana Romana Ostrowskiego Sekretarza Rady Nadzorczej WSiP S.A. (osoby zobowiązane) na podstawie art. 160 ustawy z dnia 29 lipca 2005 roku o obrocie instrumentami finansowymi, o zbyciu akcji Spółki w wyniku odpowiedzi na publiczne wezwanie ("Wezwanie") do zapisywania się na sprzedaż akcji Spółki ogłoszonego przez PAHOA INVESTMENTS sp. z o.o. ("Wzywający").

W wyniku odpowiedzi na Wezwanie na zapisywanie się na sprzedaż akcji spółki WSiP S.A. ogłoszone w dniu 6 listopada 2009 r. przez Wzywającego, a także w wyniku rozliczenia tej transakcji sprzedaży w dniu 8 lutego 2010 r. Pan Romana Ostrowski zbył na rzecz Wzywającego 3.480 akcji i w wyniku powyższej transakcji stan jego posiadania zmniejszył się do 11 akcji WSiP S.A.

Transakcja odbyła się po cenie brutto określonej w Wezwaniu tj. 17,15 zł za akcję.

Dochody osiągnięte przez akcjonariuszy (osoby fizyczne), którzy zbyli akcje w odpowiedzi na Wezwanie, opodatkowane są podatkiem od dochodów na zasadach określonych w art. 30b. updof.
Stanisław Wedler - Prezes Zarządu

Dowiedz się więcej na temat: WSiP SA | dostęp | Raport bieżący | Akcji

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »