Reklama

SECOGROUP (SWG): Informacja o zdarzeniu mającym negatywny wpływ na wyniki 4Q 2014

Raport bieżący nr 8/2015

Podstawa Prawna:
Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne

Mając na względzie wysoką jakość komunikacji z inwestorami Zarząd SECO/WARWICK S.A. przekazuje do publicznej wiadomości informacje o czynnikach negatywnie wpływających na wyniki 4Q 2014 i całego roku.

Reklama

Po uzyskaniu wstępnych niezaudytowanych informacji finansowych za 4Q 2014 od spółki SECO/WARWICK do Brasil oraz po analizie założeń budżetowych na rok 2015, w dniu 23 stycznia 2015 Zarząd SECO/WARWICK S.A. podjął uchwałę o dokonaniu odpisu aktualizującego wartość inwestycji w spółkę zależną SECO/WARWICK do Brasil w kwocie 7 mln zł. Kwota ta obciąży wyniki Grupy za 4Q 2014.

Zarząd zwraca uwagę na fakt, iż wartość odpisu opiera się na wstępnych niezaudytowanych danych finansowych za 4Q 2014. W związku z powyższym wartość odpisu po badaniu sprawozdań finansowych za rok 2014 może ulec zmianie.

Skonsolidowane zaudytowane sprawozdanie finansowe za rok 2014 zostanie przekazane do publicznej wiadomości w dniu 30 kwietnia 2015.

Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2015-01-23Paweł WyrzykowskiPrezes Zarządu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »