Reklama

INTEGERPL (ITG): Informacja poufna. - raport 36

Raport bieżący nr 36/2010
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne

Zarząd Emitenta informuje, że Spółka otrzymała od Raiffeisen Bank Polska S.A. potwierdzenia realizacji transakcji przez Raiffeisen Bank Polska S.A. jako Agenta Emisji sprzedaży obligacji korporacyjnych.

Uplasowana seria liczyła 468 instrumenty finansowe o jednostkowej wartości nominalnej 10.000 złotych każdy i łącznej wartości nominalnej 4.680.000 (cztery miliony sześćset osiemdziesiąt tysięcy) złotych. Obligacje są oprocentowane. Data zapadalności obligacji przypada na dzień 7 maja 2012 roku.

Reklama

Obligacje nie są ani nie będą przedmiotem oferty publicznej Emitenta lub ubiegania się o dopuszczenie ich do obrotu na rynku regulowanym. Emitent nie jest zobowiązany i nie zamierza podejmować czynności mających na celu wprowadzenie Obligacji do obrotu zorganizowanego w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2007 roku o obrocie instrumentami finansowym.

Obligacje są obligacjami na okaziciela. Obligacje nie mają formy dokumentu. Obligacje nie są zabezpieczone. Emitent nie planuje także ustanowienia zabezpieczeń Obligacji w przyszłości.

Łączna wartość zobowiązań spółki Integer.pl SA (dane jednostkowe) na dzień 31.03.2010 roku wynosiła 64 978 tys. zł, z czego zobowiązania długoterminowe to 8 832 tys. zł, a zobowiązania krótkoterminowe: 56 146 tys. zł.

Cele emisji nie zostały określone.
Rafał Brzoska - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »