Reklama

FLUID (FLD): Informacja poufna - raport 5

Raport bieżący nr 5/2017

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd FLUID S.A. z siedzibą w Sędziszowie ("Emitent", "Spółka”), informuje iż w dniu 22.03.2017r. Emitent powziął informację, iż w ramach wypełnienia jednego z zapisów umowy inwestycyjnej datowanej na dzień 26 kwietnia 2016r., a zawartej pomiędzy Spółką a podmiotem prawa polskiego /o czym Emitent informował raportem bieżącym nr 7/2016 z dnia 28.04.2016/.

Emitent został poinformowany o zamiarze skorzystania przez ten podmiot z prawa wskazania podmiotu uprawnionego do objęcia akcji Emitenta w ramach kapitału docelowego.

Reklama

Jednocześnie podmiot wskazany przez stronę powołanej umowy inwestycyjnej wezwał Spółkę do umożliwienia objęcia za wkład pieniężny pakietu 1.000.000 (jednego miliona) akcji na okaziciela nowej serii wyemitowanych w ramach kapitału docelowego po cenie emisyjnej 1,00 złotych za każdą akcję, tj. za łączną kwotę 1.000.000 złotych.

Podstawa prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2017-03-22Jan GładkiPrezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »