Reklama

AUTOPARTN (APR): Informacja poufna - raport miesięczny o przychodach ze sprzedaży za maj 2021 roku - raport 14

Raport bieżący nr 14/2021

Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Zarząd spółki AUTO PARTNER S.A. ("Spółka”) informuje, że w wyniku agregacji danych za miesiąc maj 2021 roku szacowane miesięczne skonsolidowane przychody ze sprzedaży Grupy Auto Partner za ww. okres wyniosły 199 552 tys. zł, co w porównaniu z analogicznym okresem 2020 roku, w którym przychody wyniosły 132 847 tys. zł, stanowi wzrost sprzedaży Grupy o 50,21%.

Spółka szacuje, że w ujęciu narastającym za okres od stycznia do maja br. przychody Grupy Auto Partner wyniosą 854 386 tys. zł, co w porównaniu z analogicznym okresem 2020 roku stanowi ich wzrost o 38,54%.

Reklama

Tabelaryczne zestawienie informacji o przychodach Spółki i jej Grupy za wskazane okresy, tj. za miesiąc maj 2021 roku oraz w rachunku narastającym za okres od stycznia do maja 2021 roku, a także za okresy porównywalne wraz z wyłączeniami konsolidacyjnymi oraz informacje o ich zmianie zawarte zostały w pliku załączonym do niniejszego raportu.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2021-06-08Andrzej ManowskiWiceprezes Zarządu
2021-06-08Piotr JantaWiceprezes Zarządu

Załączniki

Archiwum.zip
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »