Reklama

MWTRADE (MWT): Informacja Spółki - raport 59

Raport bieżący nr 59/2010
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Zarząd M.W. Trade S.A.(Emitent) zawiadamia, iż w dniu 15 czerwca 2010 r. otrzymał od Prezesa Zarządu Spółki Pana Rafała Wasilewskiego informację o podpisaniu przezeń umowy z Getin Holding S.A. Wyżej wymieniona umowa dotyczy nabycia przez Getin Holding S.A. nie więcej niż 1.087.801 Akcji M.W. Trade posiadanych przez Pana Rafała Wasilewskiego, uprawniających do wykonywania 13,28% ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu M.W. Trade, za cenę 6,25 zł za jedną Akcję M.W. Trade, na warunkach określonych w wezwaniu do zapisywania się na sprzedaż Akcji M.W. Trade oraz w wyżej powołanej umowie.

Reklama

W umowie zawartej z Panem Rafałem Wasilewskim uzgodniono, że po nabyciu w wezwaniu Akcji M.W. Trade S.A. przez Getin Holding S.A., Pan Rafał Wasilewski nadal będzie sprawować funkcję Prezesa Zarządu M.W. Trade przez okres, co do zasady, nie krótszy niż 3 lata od dnia powołania nowej Rady Nadzorczej M.W. Trade S.A.
Sebastian Kochaniec - Wiceprezes Zarządu

Dowiedz się więcej na temat: Getin Holding SA | Holding | Raport bieżący | MW Trade SA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »