PULAWY (ZAP): Informacja uzupełniająca do zawiadomienia o nabyciu akcji przez Zakłady Azotowe w Tarnowie-Mościcach SA - raport 6

Raport bieżący nr 6/2013
Podstawa prawna:

Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji

Zarząd Zakładów Azotowych Puławy SA (ZA Puławy) informuje, że otrzymał od Zakładów Azotowych w Tarnowie-Mościcach SA (ZA Tarnów) informację uzupełniającą do zawiadomienia o nabyciu akcji (Raport bieżący Nr 3/2013 z dnia 21 stycznia 2013).

ZA Tarnów informują, że liczba głosów na walnym zgromadzeniu spółki ZA Puławy wynikających z akcji ZA Puławy posiadanych przez spółkę ZA Tarnów przed zdarzeniem opisanym w zawiadomieniu wynosiła 1.968.083 (10,3% ogólnej liczby głosów), zaś liczba głosów na walnym zgromadzeniu spółki ZA Puławy wynikających z akcji posiadanych przez ZA Tarnów po zdarzeniu opisanym w zawiadomieniu wynosi 16.000.109 (83,7% ogólnej liczby głosów). W konsekwencji ZA Tarnów przekroczyły próg 75% ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu ZA Puławy.
Marek Kapłucha - Członek Zarządu
Anna Gol - Prokurent

Reklama
Emitent
Dowiedz się więcej na temat: Emitent | Tarnów
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »