Reklama

DUON (DUO): Informacja uzyskana w trybie art. 160 ustawy o obrocie instrumentami finansowymi - raport 49

Raport bieżący nr 49/2011
Podstawa prawna:

Art. 160 ust 4 Ustawy o obrocie - informacja o transakcjach osób mających dostęp do informacji poufnych

Zarząd Spółki CP Energia S.A. informuje, że w dniu 05.08.2011r. otrzymał od członka Rady Nadzroczej CP Energia S.A. zawiadomienia w trybie art. 160 Ustawy o obrocie instrumentami finansowymi o następujących transakcjach na akcjach spółki CP Energia SA dokonanych na giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.:

- zbycie przez osobę blisko z nim związaną w dniu 01 sierpnia 2011 roku 375.675 akcji CP Energia S.A. po cenie 2,16 zł, w odpowiedzi na ogłoszone publicznie wezwanie do zapisywania się na sprzedaż akcji;

Reklama

- zbycie przez osobę blisko z nim związaną w dniu 01 sierpnia 2011 roku 14.074 akcji CP Energia S.A. po cenie 2,16 zł, w odpowiedzi na ogłoszone publicznie wezwanie do zapisywania się na sprzedaż akcji.
Mariusz Caliński - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »