Reklama

MINOX (MNX): Informacja ws. zawieszenia obrotu akcjami Emitenta

Raport bieżący nr 26/2017

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd Minox S.A. z siedzibą w Warszawie ("Emitent”) informuje, że w dniu wczorajszym Zarząd GPW, działając na podstawie §11 ust. 1 pkt 2) Regulaminu NewConnect, zawiesił obrót akcjami Emitenta na rynku NewConnect. Zarząd Emitenta wyjaśnia, że w chwili obecnej dysponuje jedynie uchwałą dot. zawieszenia notowań, dostępną dla wszystkich zainteresowanych na stronie internetowej rynku NewConnect (https://newconnect.pl/uchwaly-zarzadu?ph_main_01_start=show&ph_main_01_cmn_id=15163). Uchwała ta wskazuje jedynie na to, że podstawą zawieszenia było uznanie przez GPW, że zawieszenie obrotu jest wymagane ze względu na bezpieczeństwo obrotu na rynku NewConnect lub interes jego uczestników, bez wskazania zdarzeń, które stanowiły podstawę do dokonania takiej oceny przez GPW. Tym samym Emitent nie zna faktycznych przyczyn zawieszenia.

Reklama

Zarząd Emitenta informuje, że oczekuje na pismo GPW zawierające żądanie udzielenia określonych informacji i wyjaśnień oraz przekazania określonych dokumentów. W dniu wczorajszym GPW zapowiedziała przesłanie takiego pisma listem poleconym. Pismo to powinno również wskazywać na bardziej szczegółowe przyczyny zawieszenia notowań akcji Spółki. Po otrzymaniu pisma GPW Emitent niezwłocznie przygotuje odpowiedź oraz przekaże wymagane informacje, wyjaśnienia i dokumenty.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »