Reklama

FAM (FAM): Informacja Zarządu dotycząca Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia - raport 58

Raport bieżący nr 58/2012
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne

W związku z nieodbyciem się zwołanego na dzień 19 czerwca 2012r. Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Zarząd FAM Grupa Kapitałowa S.A. (Spółka) wyjaśnia, że walne zgromadzenie nie obyło się w związku z nieprzewidzianymi przeszkodami organizacyjnymi.

Problemy z dojazdem uniemożliwiły Prezesowi Zarządu dotarcie na miejsce odbycia się walnego zgromadzenia w terminie wskazanym w zawiadomieniu o Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu. Na obrady Walnego Zgromadzenia nie przybyli także poszczególni członkowie Rady Nadzorczej, którzy mieli być na nim obecni.

Reklama

Zarząd Spółki przeprasza za zaistniałą sytuację wszystkich akcjonariuszy, w szczególności akcjonariuszy, którzy zarejestrowali się na walne zgromadzenie.

Zarząd Spółki informuje, że w jak najszybszym możliwym terminie zostanie zwołane kolejne Zwyczajne Walne Zgromadzenie z porządkiem obrad określonym w raporcie bieżącym nr 39/2012.

Dowiedz się więcej na temat: ZGROMADZENIA | 19+ | zgromadzenie | Emitent

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »