Reklama

NEXITY (NXG): Informacje finansowe - zawarcie istotnej umowy - raport 11

Raport bieżący nr 11/2019

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd Spółki Everest Investments S.A. z siedzibą w Warszawie ("Emitent"), niniejszym informuje, że w dniu 12 czerwca 2019 roku wyraził zgodę na przejęcie długu wobec Spółki dokonanego na podstawie umowy pomiędzy Prezesem Spółki Piotrem Sieradzanem, a osobą fizyczną, na mocy której osoba fizyczna, za zgodą Everest Investments S.A. przejęła dług Everest Investments S.A. wobec Prezesa Spółki Piotra Sieradzana w kwocie 692.500 zł i zobowiązała się do jego zapłaty w terminie do 30 czerwca 2019 roku. Na mocy umowy Piotr Sieradzan zobowiązał się, że zwolni Spółkę z długu w ww. wysokości pod warunkiem spłaty długu przez osobę fizyczną przejmującą dług do dnia 31 grudnia 2019r.

Reklama

W przypadku spłaty długu do dnia 31 grudnia 2019r i zwolnienia z długu Spółki przez Piotra Sieradzana, zobowiązania Spółki wobec Piotra Sieradzana uległyby zmniejszeniu o 692.500 zł a Spółka osiągnęłaby z tego tytułu zysk w takiej wysokości.

Podstawa prawna: art. 17 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE (Rozporządzenie MAR).

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2019-06-13Piotr SieradzanPrezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »