Reklama

GENERGY (GNR): Informacje o transakcjach na akcjach osób mających dostep do informacji poufnych - raport 11

Raport bieżący nr 11/2011
Podstawa prawna:

Art. 160 ust 4 Ustawy o obrocie - informacja o transakcjach osób mających dostęp do informacji poufnych

Zarząd Spółki Genesis Energy S.A. (Emitent/Spółka)) informuje, że Calatrava Capital S.A. przekazała Spółce informacje o zawarciu następującej transakcji dotyczącej akcji Emitenta:

transakcja nabycia przez Calatrava Capital S.A. z siedzibą w Warszawie 4.181.200 akcji Spółki GENESIS ENERGY S.A. z siedzibą w Warszawie. Akcje zostały nabyte w dniu 30 grudnia 2011 roku na podstawie umowy cywilno-prawnej przenoszącej własność akcji na Calatrava Capital S.A. Cena zakupu wyniosła 0,65 PLN/akcję.

Reklama

W wyniku powyższej transakcji Calatrava Capital S.A. posiada bezpośrednio 4.181.100 akcji Emitenta, które stanowią 4,54% udziału w kapitale o głosach na Walnym Zgromadzeniu, a za pośrednictwem swojej spółki zależnej posiada pośrednio 47.995.520 akcji, które stanowią 52,17% udziału w kapitale i głosach na Walnym zgromadzeniu Emitenta.
Wojciech Sak - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »