Reklama

AIRWAY (AWM): Informacje przekazane na art. 19 ust. 3 Rozporządzenia MAR - raport 18

Raport bieżący nr 18/2020

Podstawa Prawna: Art. 19 ust. 3 MAR - informacja o transakcjach wykonywanych przez osoby pełniące obowiązki zarządcze.

Zarząd Airway Medix S.A [Spółka] informuje, iż w dniu 20 sierpnia 2020 r. Spółka otrzymała od Orenore Sp. z o.o. jako podmiotu blisko związanego z osobami pełniącymi obowiązki zarządcze w Spółce powiadomienia sporządzone na podstawie art. 19 Rozporządzenia MAR, których treść zostaje przekazana w załączeniu do niniejszego raportu bieżącego. Łączny wolumen transakcji z dnia 19 sierpnia 2020 r. obejmował 1.554.074 akcji Spółki, a średnia cena wyniosła 2,96 zł za jedną akcję. Jednocześnie Spółka informuje, że ostatnie transakcje notyfikowane przez osoby zobowiązane nie mają związku z oceną perspektyw rozwijanych produktów, a dominującym akcjonariuszem w Spółce pozostaje Adiuvo Investments S.A., które wchodzi do Grupy Kapitałowej Adiuvo Investments i wyżej do Grupy Orenore.

Reklama


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2020-08-20Marek OrłowskiPrezes Zarządu
2020-08-20Anna Aranowska-BablokCzłonek Zarządu
2020-08-20Oron ZacharCzłonek Zarządu

Załączniki

Archiwum.zip
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »