Reklama

COMPREMUM (CPR): Kolejne przedłużenie terminu rozpatrzenia protestu Emitenta. - raport 6

Raport bieżący nr 6/2013
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne

Zarząd spółki Pozbud T&R Spółka Akcyjna z siedzibą w Wysogotowie, w nawiązaniu do raportu bieżącego nr 3/2013 z dnia 23 stycznia 2013 r. informuje, iż otrzymał zawiadomienie o kolejnym przedłużeniu, przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego, do dnia 24 maja 2013 roku, terminu do rozpatrzenia złożonego przez Emitenta w dniu 05 listopada 2012 r. protestu od przeprowadzonej oceny merytorycznej projektu "Wdrożenie innowacyjnej technologii automatycznego okuwania i szklenia w zakładzie POZBUD T&R S.A. w Słonawach", na dofinansowanie którego złożony został wniosek w kwietniu 2012 r.. W związku z powyższym Emitent wystąpił do Urzędu Marszałkowskiego o dotrzymanie wskazanego terminu i ostateczne rozpatrzenie protestu do dnia 24 maja 2013 r. Z uwagi na przedłużający się termin rozpatrzenia protestu, z przyczyn niezawinionych przez Emitenta, o których informowaliśmy w raporcie bieżącym nr 3/2013, realizacja założeń listu intencyjnego w części dotyczącej akwizycji przez Emitenta działalności w zakresie produkcji wysokiej jakości litych podłóg drewnianych, pozostaje zawieszona.
Agnieszka Lachor - Prokurent

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »