Reklama

INTERSPPL (IPO): Konwersja akcji imiennych uprzywilejowanych - raport 60

Raport bieżący nr 60/2021

Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
INTERSPORT Polska S.A. z siedzibą w Cholerzynie ("Spółka") - działając na podstawie art. 334 §2 Kodeksu spółek handlowych, zgodnie z uprawnieniami wynikającymi z § 9 pkt. 9 Statutu Spółki - na wniosek akcjonariusza Spółki - Pani Jolanty Milewskiej - dokonał w dniu 9 grudnia 2021 roku konwersji 628.500 (słownie: sześciuset dwudziestu ośmiu tysięcy pięciuset) akcji imiennych serii A o wartości nominalnej 0,10 zł (zero złotych dziesięć groszy) każda, uprzywilejowanych co do prawa głosu na Walnym Zgromadzeniu - na akcje zwykłe na okaziciela.

Reklama

W wyniku dokonanej konwersji akcji wygasło uprzywilejowanie 628.500 (słownie: sześćset dwadzieścia osiem tysięcy pięćset) sztuk akcji będących przedmiotem konwersji, wysokość kapitału zakładowego INTERSPORT Polska S.A. nie uległa zmianie i wynosi 3.413.070,00 zł, natomiast zmianie uległa ogólna liczba głosów na Walnym Zgromadzeniu Spółki, która po konwersji wynosi 39.385.866 głosów.

Zmiany praw z ww. papierów wartościowych dokonano na mocy Uchwały Zarządu z dnia 9 grudnia br., która stanowi załącznik do niniejszego raportu.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2021-12-09 Marek Kaczmarek Prezes Zarządu
2021-12-09 Tomasz Matonóg Prokurent Łączny

Załączniki

Archiwum.zip
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »