Reklama

FALCON (FLG): Korekta do raportu 3/2012 - zmiana stanu posiadania - raport 4

Raport bieżący nr 4/2012
Podstawa prawna:

Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji

Pełna treść raportu:

Na podstawie art. 70 pkt 1 ustawy o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych, Zarząd EastSideCapital S.A. informuje o otrzymaniu zawiadomienia od akcjonariusza Emitenta - Endlercon Limited.

W wykonaniu obowiązku określonego w art. 69 ustawy o ofercie publicznej, akcjonariusz Spółki UkTel Limited poinformował, iż w związku z objęciem akcji serii E w ramach przeprowadzonej przez EastSideCapital S.A. oferty prywatnej, a następnie rejestracją przez Sąd Rejonowy podwyższenia kapitału zakładowego EastSideCapital S.A. zmieniła się liczba głosów w tej spółce posiadanych przez Endlercon Limited.

Reklama

Endlercon Limited nie posiadająca przed rejestracją podwyższenia kapitału zakładowego spółki akcji EastSideCapital S.A., na chwile obecną, tj. po przeprowadzeniu rejestracji, posiada akcje reprezentujące 46,67 proc. kapitału zakładowego Spółki oraz 46,67 proc. głosów na Walnym Zgromadzeniu Spółki.
Tomasz Zuzaniuk - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »