Reklama

PROMET (PMT_): Korekta Ogłoszenia o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia na dzień 28 czerwca 2011 r. oraz projekty uchwał - raport 6

Raport bieżący nr 6/2011
Podstawa prawna:

Inne uregulowania

Zarząd Promet S.A. informuje iż w związku z omyłką pisarską w raporcie 3/2011 "Ogłoszenie o zwołaniu ZWZA Promet S.A. na dzień 28 czerwca 2011 roku oraz projekty uchwał" podano nieprawidłowe podstawy prawne w załączonych projektach uchwał.

Dodatkowo w związku z rezygnacja członka RN i koniecznością uzupełnienia składu RN zmianie ulega porządek ZWZA

W załączeniu Zarząd przekazuje poprawione projekty uchwał.

Załączniki:

Plik;Opis

Reklama

ogloszenie_o_zwolaniuZWZA.pdf;

projekty_uchwal_zwza.pdf;


Załączniki

Archiwum.zip
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »