Reklama

WIDOKEN (WDK): Korekta raportu 1/2012 z dnia 26 marca 2012 roku w sprawie ogłoszenia o zwołaniu Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia na dzień 23 kwietnia 2012 roku. - raport 1

Raport bieżący nr 1/2012
Podstawa prawna:

Inne uregulowania

W nawiązaniu do publikacji raportu 1/2012 w dniu 26 marca 2012 roku wraz z załącznikami, uzupełnia się raport o Załącznik nr 1 do uchwały nr 4 oraz Załącznik nr 1 do uchwały nr 5, które z przyczyn technicznych nie zostały dołączone do raportu 1/2012 z dnia 26 marca 2012 roku.

Zarząd Spółki Widok Energia S.A. z siedzibą w Sopocie informuje o zwołaniu na dzień 23 kwietnia 2012 roku na godz. 10:00 Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy. Dzień rejestracji uczestnictwa w Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy przypada na dzień 7 kwietnia 2012 roku. Pełna treść ogłoszenia, projekty uchwał wra z załącznikami oraz formularz pełnomocnictwa stanowią załączniki do niniejszego raportu.

Reklama

Załączniki:

Plik;Opis

Ogłoszenie NWZA 23-04-2012.pdf;korekta

Projekty uchwał NWZA 23-04-2012.pdf;

Formularz do wykonywania prawa głosu i wzór pełnomocnictwa.pdf;

Załącznik nr 1 do uchwały nr 4 - Regulamin Zarządu.pdf;

Załącznik nr 1 do uchwały nr 5 - Regulamin Rady Nadzorczej.pdf;


Iwona Szmaja - Prezes Zarządu

Załączniki

Archiwum.zip
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »