Reklama

BENEFIT (BFT): Korekta raportu bieżącego nr 20/2011 z dnia 3 czerwca 2011 roku - raport 20

Raport bieżący nr 20/2011
Podstawa prawna:

Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji

Zarząd Benefit Systems S.A. ("Spółka") informuje, iż w raporcie bieżącym nr 20/2011 z dnia 3 czerwca 2011 wystąpiła omyłka pisarska.

Było:

Jednocześnie Akcjonariusz poinformował, iż w okresie 12 miesięcy od dnia złożenia zawiadomienia wyklucza zwiększenie lub zmniejszenie udziałów w ogólnej liczbie głosów na walnym zgromadzeniu Spółki.

Powinno być:

Jednocześnie Akcjonariusz poinformował, iż w okresie 12 miesięcy od dnia złożenia zawiadomienia nie wyklucza zwiększenie lub zmniejszenie udziałów w ogólnej liczbie głosów na walnym zgromadzeniu Spółki.
James Van Bergh - Prezes Zarządu Spółki
Ryszard Stysło - W-ce Prezes Zarządu Spółki

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »