Reklama

BPC (BPC): Korekta raportu bieżącego nr 6/2018 z dnia 2 lipca 2018 roku dot. wykazu akcjonariuszy posiadających co najmniej 5 proc. liczby głosów na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu, które odbyło się w dniu 28 czerwca 2018 roku - raport 7

Raport bieżący nr 7/2018

Podstawa Prawna:
Art. 70 pkt 3 Ustawy o ofercie - WZA lista powyżej 5 %

Zarząd Black Pearl S.A. z siedzibą w Milanówku (dalej: "Spółka”) w nawiązaniu do raportu bieżącego ESPI nr 6/2018 z dnia 2 lipca 2018 roku, który w wyniku omyłki został opublikowany bez pełnej jego treści, celem dokonania korekty raportu, poniżej Emitent przedstawia kompletny raport przedstawiający wykaz akcjonariuszy posiadający co najmniej 5 proc. liczby głosów na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Spółki, które odbyło się w dniu 28 czerwca 2018 roku.

Reklama

1. Apophis S.A. - liczba głosów na ZWZ -130.000.000, udział w głosach na ZWZ –99,96 proc., udział w ogólnej liczbie głosów – 47,21 proc.,

2. Janusz Okrutny - liczba głosów na ZWZ – 50.000, udział w głosach na ZWZ – 0,04 proc., udział w ogólnej liczbie głosów – 0,02 proc.

.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2018-07-03GRZEGORZ BRZEZICKIPREZES ZARZĄDUGRZEGORZ BRZEZICKI

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »