Reklama

TRAKCJA (TRK): Korekta raportu bieżącego nr 71/2012 - Uchwały podjęte na Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Spółki - raport 71

Raport bieżący nr 71/2012
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Zarząd Spółki Trakcja - Tiltra S.A. z siedzibą w Warszawie ("Spółka") w nawiązaniu do raportu bieżącego nr 71/2012 z dnia 13.12.2012 r. niniejszym podaje do publicznej wiadomości dodatkową opinię Zarządu Spółki, stanowiącą załącznik do uchwały nr 4 Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki w sprawie emisji obligacji zamiennych na akcje serii H z dnia 12.12.2012 r. Treść ww. opinii stanowi załącznik nr 1 do niniejszego raportu bieżącego.

Reklama

Załączniki:

Plik;Opis
Roman Przybył - Prezes Zarządu
Tadeusz Kałdonek - Wiceprezes Zarządu

Załączniki

Dokument.pdf
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »