Reklama

NEURONE (NRS): Korekta raportu ESPI nr 12/2019 z dnia 29 lipca 2019 r. w sprawie informacji o decyzji dotyczącej utworzenia odpisu aktualizującego wartość aktywów o istotnej wartości - raport 13

Raport bieżący nr 13/2019

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 12/2019 z dnia 29 lipca 2019 r., Zarząd Spółki HUCKLEBERRY GAMES S.A. z siedzibą w Poznaniu ("Emitent”, "Spółka”) niniejszym uzupełnia raport, wskazując, że dokonanie odpisu w wysokości 1 217 086,23 zł oznacza odpis 85% dotychczasowej wartości gry, a wartość gry po dokonanym odpisie na dzień 31 grudnia 2018 r. wynosi 224.768,43 zł

Powodem podjęcia decyzji o dokonaniu odpisu jest fakt, że gra Edengrad nie pozwoliła na wygenerowanie zakładanych przez Spółkę przychodów i jednocześnie brak jest racjonalnych podstaw do przyjęcia, że w przyszłości przychody te osiągną pierwotnie zakładaną wysokość.

Reklama

Bez względu na powyższe powody utworzenia odpisu, Zarząd Spółki nie zrezygnował z kontynuacji planów związanych ze wznowieniem prac nad grą Edengrad.

Jednocześnie Zarząd Spółki zastrzega, że prace nad sprawozdaniem finansowym Spółki za 2018 rok trwają i ostateczna wysokość odpisu może ulec nieznacznym zmianom, w zależności od rekomendacji biegłego rewidenta w toku badania korygowanego sprawozdania finansowego.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »