Reklama

PROCAD (PRD): Korekta raportu nr 2 / 2017 - Informacja dotycząca warunku zawieszającego umowy znaczącej - raport 3

Raport bieżący nr 3/2017

Podstawa Prawna:
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Zarząd PROCAD SA informuje, że w raporcie bieżącym nr 2/2017 z dnia 27 lutego 2017 roku opublikowana została niepełna treść raportu. Pełna treść raportu jest następująca:

Zarząd PROCAD SA podaje do publicznej wiadomości, że w dniu dzisiejszym otrzymał informację dotyczącą warunku zawieszającego umowę znaczącą, o której zawarciu Emitent informował raportem bieżącym nr 15 z dnia 7 września 2016 roku.

Reklama

Informacja dotyczy uzyskania pozwolenia na budowę, które po uprawomocnieniu i złożeniu w Ministerstwie Rozwoju wraz z prawomocną decyzją o środowiskowych uwarunkowaniach realizacji przedsięwzięcia w terminie do 31 marca 2017 roku będzie stanowić spełnienie warunku zawieszającego wyżej wymienionej umowy. Uprawomocnienie powinno nastąpić po 14 dniach od daty wydania decyzji o pozwoleniu na budowę.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2017-02-27Jarosław JarzyńskiPrezes Zarządu
2017-02-27Maciej HoreczyWiceprezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »