Reklama

SUNDRAGON (SDG): Korekta raportu nr 3. Oczywista omyłka pisarska dotycząca nazwy Spółki. Prawidłowy tekst raportu poniżej. - raport 7

Raport bieżący nr 7/2016

Podstawa Prawna:
Art. 160 ust 4 Ustawy o obrocie - informacja o transakcjach osób mających dostęp do informacji poufnych

Zarząd RSY S.A.(dalej: "Spółka", "Emitent") informuje, iż w dniu 04.01.2016 roku otrzymał zawiadomienie, w trybie art. 160 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi od Członka Rady Nadzorczej Spółki o transakcjach na akcjach Emitenta dokonanych przez podmiot powiązany z Członkiem Rady Nadzorczej, w którym osoba zobowiązana jest Przedwodniczącym Rady Nadzorczej.

Reklama

W zawiadomieniu Członek Rady Nadzorczej Spółki informuje o kupnie przez podmiot powiązany z Członkiem Rady Nadzorczej 3.081.500 akcji na okaziciela spółki RSY S.A. po cenie 7,01 złotych za sztukę.

Kupno nastąpiło w wyniku transakcji poza rynkiem regulowanym, w dniu 30.11. 2015 roku.

Członek Rady Nadzorczej nie wyraził zgody na publikację danych osobowych.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2016-01-05Szymon KlimaszykPrezes ZarząduKlimaszyk Szymon

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »