Reklama

M4B (M4B): Korekta raportu nr 5 - Wykaz akcjonariuszy posiadających co najmniej 5% głosów na ZWZ M4B SA w dniu 29 czerwca 2018 roku. - raport 7

Raport bieżący nr 7/2018

Podstawa Prawna:
Art. 70 pkt 3 Ustawy o ofercie - WZA lista powyżej 5 %

Zarząd spółki M4B S.A. ("Spółka", "Emitent") przekazuje do publicznej wiadomości wykaz akcjonariuszy posiadających co najmniej 5% głosów na ZWZ, które odbyło się w dniu 29 czerwca 2018 r.

Ogólna liczba głosów na przedmiotowym Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu wyniosła: 2.064.429

Ogólna liczba głosów w Spółce wynosi: 7.445.750

Jarosław Leśniewski:

liczba głosów przysługujących z posiadanych akcji obecnych na ZWZ – 3.931.550, wskazanie procentowego udziału w liczbie głosów na ZWZ – 82,64% oraz w ogólnej liczbie głosów 52,80%.

Reklama

Piotr Toński:

liczba głosów przysługujących z posiadanych akcji obecnych na ZWZ – 825.752, wskazanie procentowego udziału w liczbie głosów na ZWZ – 17,36% oraz w ogólnej liczbie głosów 11,09%.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2018-07-02Jarosław LeśniewskiPrezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »