Reklama

OPONEO.PL (OPN): Korekta tabeli Pozostałe koszty operacyjne skonsolidowanego raportu kwartalnego za IV kwartał roku obrotowego 2011 - raport 7

Raport bieżący nr 7/2012
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

W związku z oczywistą pomyłką pisarską danych liczbowych w tabeli Pozostałe koszty operacyjne (str.21) skonsolidowanego raportu kwartalnego za IV kwartał roku obrotowego 2011 Zarząd OPONEO.PL S.A. z siedzibą w Bydgoszczy dokonuje korekty wartości pozostałych kosztów operacyjnych za okres od 01 października do 31 grudnia 2010 roku z (1 306) na (1 255) oraz pozycji Inne za okres od 01 stycznia do 31 grudnia 2011 roku z wartości (416) na (670) zgodnie z informacją podaną w skonsolidowanym sprawozdaniu z całkowitych dochodów za okres od 01 stycznia do 31 grudnia 2011 na str. 6.

Reklama

W załączeniu skorygowana tabela Pozostałe koszty operacyjne.

Załączniki:

Plik;Opis
Dariusz Topolewski - Prezes Zarządu

Załączniki

Dokument.pdf
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »