Reklama

REDDEV (RDS): Korekta wyników sprzedaży gry Down to Hell na platformie Nintendo Switch - raport 18

Raport bieżący nr 18/2019

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

W nawiązaniu do raportu bieżącego ESPI nr 17/2019 z dnia 27 grudnia 2019 roku, Zarząd Red Dev Studio S.A. z siedzibą w Olsztynie ("Emitent”) informuje, że gra Down to Hell, od momentu rozpoczęcia sprzedaży na platformie Nintendo Switch, w dniu 23 grudnia 2019 roku, do godz. 9:00 w dniu 27 grudnia 2019 roku, sprzedała się w ponad 1.000 kopiach, a nie jak podano pierwotnie w 750 kopiach.

Reklama

Emitent wyjaśnia, że zgodnie z wyjaśnieniami otrzymanymi od Wydawcy gry Down to Hell błędna (zaniżona) informacja na temat liczby sprzedanych kopii gry wynikała z problemów technicznych po stronie platformy Nintendo Switch, powodujących błędne zliczanie liczby sprzedanych kopii gry.

Zarząd Emitenta zdecydował o publikacji powyższej informacji z uwagi na fakt, iż może mieć ona istotny wpływ na kształtowanie się sytuacji finansowej i majątkowej Emitenta.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2019-12-30Wojciech SypkoPrezes ZarząduWojciech Sypko

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »