Reklama

OPTEAM (OPM): Kumulacja obrotów z firmą PGE Dystrybucja S.A. - raport 3

Raport bieżący nr 3/2016

Podstawa Prawna:
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Zarząd OPTeam S.A. (Spółka) informuje o przekroczeniu progu obrotów na wartość znaczącą

z PGE Dystrybucja S.A. z siedzibą w Lublinie przy ul. Garbarskiej 21A (PGE Dystrybucja S.A.).

Łączna wartość obrotów z PGE Dystrybucja S.A. na dzień przekazania niniejszego raportu wynosi netto 2.843.550 zł (dwa miliony osiemset czterdzieści trzy tysiące pięćset pięćdziesiąt złotych 00/100 groszy).

Transakcją o najwyższej wartości w ramach podanej wyżej kumulowanej wartości obrotów

Reklama

z PGE Dystrybucja S.A., jest umowa zawarta w dniu 23.12.2015 r. Jej przedmiotem jest dostawa przez Wykonawcę (konsorcjum firm: OPTeam SA - lider i Emerson Network Power Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie), urządzeń wchodzących w skład wyposażenia serwerowni. Łączna wartość umowy netto wynosi: 458.000,00 zł (słownie: czterysta pięćdziesiąt osiem tysięcy złotych zero groszy).

Strony umowy przewidziały kary umowne:

1.Zamawiający ma prawo do naliczania kary umownej:

w wysokości 20% wynagrodzenia umownego w przypadku odstąpienia od umowy przez którąkolwiek ze stron z przyczyn za które odpowiedzialność ponosi Wykonawca w wysokości 0,1% wynagrodzenia umownego za każdy dzień zwłoki w realizacji dostawy oraz w terminie usunięcia wad zgłoszonych w okresie gwarancji.

2.Wykonawca ma prawo do naliczania kary umownej w wysokości 20% wynagrodzenia umownego w przypadku odstąpienia od umowy przez którąkolwiek ze stron z przyczyn, za które odpowiedzialność ponosi Zamawiający.

Ponadto Zamawiającemu przysługuje prawo do odstąpienia od umowy z zachowaniem prawa do naliczania kary umownej, o której mowa powyżej w przypadku niezrealizowania przez Wykonawcę dostawy w terminie określonym w umowie. Jeżeli szkody przekroczą kary umowne, strony mogą dochodzić na zasadach określonych Kodeksem Cywilnym odszkodowania uzupełniającego przewyższającego kary umowne, do wysokości poniesionej szkody.

Pozostałe postanowienia umowy są typowe dla tego rodzaju kontraktów.

Jako kryterium uznania kumulowanej kwoty obrotów za znaczącą przyjęto wartość 10% kapitałów własnych Spółki wg bilansu opublikowanego za trzeci kwartał 2015 r


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2016-02-03Wacław SzaryPrezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »