Reklama

LARQ (LRQ): LARQ SPÓŁKA AKCYJNA Skonsolidowany raport kwartalny QSr f kwartał 3/2016

Raport w załączniku :

WYBRANE DANE FINANSOWEw tys.w tys. EUR
3 kwartał(y) narastająco / 2016 okres od 2016-01-01 do 2016-09-303 kwartał(y) narastająco / 2015 okres od 2015-01-01 do 2015-09-303 kwartał(y) narastająco / 2016 okres od 2016-01-01 do 2016-09-303 kwartał(y) narastająco / 2015 okres od 2015-01-01 do 2015-09-30
Przychody netto ze sprzedaży produktów, towarów i materiałów5793233217132607988
EBITDA 11364-19342601-465
Zysk (strata) z działalnoci operacyjnej 5943-68831360-1655
Zysk (strata) brutto 4904-80221122-1929
Zysk (strata) netto 2962-8361678-2010
Przepływy pieniężne netto z działalności operacyjnej 9126-15552089-374
Przepływy pieniężne netto z działalności inwestycyjnej -6391-1636-1463-393
Przepływy pieniężne netto z działalności finansowej -4595434-1052104
Przepływy pieniężne netto, razem -1859-2756-426-663
Aktywa razem 57740494751339111610
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania385393347089387854
Zobowiązania długoterminowe7273880519192066
Zobowiązania krótkoterminowe 312662466570195788
Kapitał własny192011600544533756
Kapitał zakładowy733728170171
Liczba akcji7334500728450073345007 284 500
Zysk (strata) na jedną akcję zwykłą (w zł / EUR) 0,40-1,020,09-0,24
Rozwodniony zysk (strata) na jedną akcję zwykłą (w zł / EUR) 0,40-1,020,09-0,24
Wartość księgowa na jedną akcję (w zł / EUR)2,622,200,610,52
Rozwodniona wartość księgowa na jedną akcję (w zł / EUR)2,622,200,610,52
Zadeklarowana lub wypłacona dywidenda na jedną akcję (w zł / EUR)----
W przypadku prezentowania wybranych danych finansowych z kwartalnej informacji finansowej dane te należy odpowiednio opisać. Wybrane dane finansowe ze skonsolidowanego bilansu (skonsolidowanego sprawozdania z sytuacji finansowej) lub odpowiednio z bilansu (sprawozdania z sytuacji finansowej) prezentuje się na koniec bieżącego kwartału i koniec poprzedniego roku obrotowego, co należy odpowiednio opisać.
Raport powinien zostać przekazany Komisji Nadzoru Finansowego, spółce prowadzącej rynek regulowany oraz do publicznej wiadomości za pośrednictwem agencji informacyjnej zgodnie z przepisami prawa.

Załączniki

Archiwum.zip

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »