Reklama

YURECO (YCO): Lista akcjonariuszy, którzy posiadali co najmniej 5% głosów na ZWZA spółki Yureco S.A.w dniu 30 maja 2012r. - raport 4

Raport bieżący nr 4/2012
Podstawa prawna:

Art. 70 pkt 3 Ustawy o ofercie - WZA lista powyżej 5 %

Zarząd Yureco S.A. podaje do publicznej wiadomości listę akcjonariuszy, którzy na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy spółki Yureco S.A. w dniu 30 maja 2012r.posiadali co najmniej 5% ogółu głosów reprezentowanych na tym zgromadzeniu:

1. Michał Dudkowski ; 1 500 000 głosów ,co stanowiło 36,83 % głosów na ZWZA i stanowi 23,72 % w głosach ogółem w spółce.

2. Paweł Dudkowski ; 1 500 000 głosów ,co stanowiło 36,83 % głosów na ZWZA i stanowi 23,72 % w głosach ogółem w spółce.

Reklama

3. Barbara Dudkowska; 1 000 000 głosów, co stanowiło 24,55 % głosów na ZWZA i stanowi 15,81 % w głosach ogółem w spółce.
Jerzy Dudkowski - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »