Reklama

STAPORKOW (ZUK): Lista akcjonariuszy na WZA ZUK "Stąporków" S.A. w dniu 07.05.2012 r. posiadających co najmniej 5% ogólnej liczby głosów na WZA - raport 14

Raport bieżący nr 14/2012
Podstawa prawna:

Art. 70 pkt 3 Ustawy o ofercie - WZA lista powyżej 5 %

Zarząd Spółki Zakłady Urządzeń Kotłowych "STĄPORKÓW" S.A. podaje listę akcjonariuszy posiadających, co najmniej 5% ogólnej liczby głosów na Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy ZUK "Stąporków" S.A. w dniu 7 maja 2012 roku wraz z określeniem liczby głosów przysługujących z posiadanych akcji i wskazaniem ich procentowego udziału w liczbie głosów na tym Walnym Zgromadzeniu oraz w ogólnej liczbie głosów.

Reklama

1. Spółce "Stalmax" Spółka Jawna przysługiwało na WZA 2 972 586 głosów, co stanowiło 97,01 % głosów na ZWZ oraz stanowi 66 % ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu Spółki;
Marek Milczarek - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »